PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Zabezpieczanie Windowsa

Strona główna » Oferta » Zabezpieczanie Windowsa
Zabezpieczanie Windowsa

Pomagamy w odpowiednim zabezpieczeniu Windowsa tak aby praca w tym systemie operacyjnym była przyjemna i bezpieczna. Zabezpieczamy łączę internetowe przed różnymi rodzajami wirusów komputerowych. Doradzamy i aktualizujemy oprogramowanie antywirusowe., uruchamiamy firewall czy instalujemy poprawki systemowe. Wyznajemy złota zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojego Windowsa przed atakami przeprowadzonymi z sieci globalnej jak i lokalnej. Odpowiednio ograniczymy dostęp do komputera osobom nie uprawnionym. Zastosowanie rutera z NAT uniemożliwia napastnikowi bezpośrednie połączenie z naszym komputerem. Pomagamy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań zabezpieczenia Twojego Windowsa.

Windows 10 jednym z najlepiej zabezpieczonych systemów Microsoftu

Funkcje dostępne w Windows 10, takie jak program Windows Defender, filtr Smart Screen,  czy Zapora Windows,miały zastosowanie w poprzednich wersjach Windowsa ale w tym produkcie Microsoftu zostały znacznie rozszerzone. Niestety programiści, którzy zajmują się złośliwym oprogramowaniem również nie spoczeli na laurach i ciągle rozwijają swoje oprogramowanie. Zmiana konfiguracji zabezpieczeń systemu Windows pozwala zabezpieczyć komputer przed atakiem wirusów. Jeśli Twój komputer nie oparł się atakowi wirusów zapoznaj się z naszą ofertą pozbywania się złośliwego oprogramowania z komputera. narzędzia, które dostarcza nam Windows to:

  • Windows Defender – z poprzednikiem w Windows 7 łączy go tylko nazwa. Jest to narzędzie, które potrafi skutecznie zabezpieczyć nasz komputer przed wirusami komputerowymi.
  • Zapora Windows – to aplikacja pełniąca rolę systemowego firewalla. Program odpowiada za zabezpieczenie całego ruchu w internecie.
  • Filtr Smart Screen – aplikacja wysyła informacje na temat przeglądanych stron internetowych, robi to wyłącznie w celu ochrony naszego komputera. Oprogramowanie to w łatwy sposób można wyłączyć lub ograniczyć.

Jeżeli chciałbyś zainstalować system Windows 10 na swoim komputerze zapraszamy do naszej oferty instalacji Windowsa, gdzie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące tego procesu.

Skuteczna ochrona Windowsa

Skuteczna ochrona systemu operacyjnego Windows jest jak najbardziej możliwa i ma miejsce w wielu firmach z którymi mamy przyjemność współpracować. Jeżeli system operacyjny to Windows 10 to bardzo często wystarczają wbudowane aplikacje systemowe, odpowiednio skonfigurowane tak aby skutecznie chronić ale nie być uciążliwe dla użytkowników. Aplikacje te samodzielne się aktualizują w tle tak że nasze zabezpieczenia są ciągle aktualne.

Ochrona Windowsa

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej naprawy komputerów przy zabezpieczeniu Windowsa

Bezpieczeństwo komputera i zawartych w nich danych jest bardzo ważną kwestią, nie tylko dla firm, dla każdego z nas jest to kwestia bezsporna. Nasz serwis komputerowy odpowiednio zadba o to aby Twój komputer był bezpieczny. Zadbamy o to by oprogramowanie nie generowało konfliktów i gwarantowało zadowolenie z pracy systemu operacyjnego. Sprawimy, że praca czy rozrywka będzie bezpieczna i pozwalała na korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnej technologii. W przypadku większej ilości komputerów, sieci lokalnej, cały proces zabezpieczenia musi być przeprowadzony przez specjalistów. Nasza ciągle rozwijana wiedza i codzienny styk z tematem zabezpieczenia systemów operacyjnych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo