PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Odzyskiwanie utraconych danych

Strona główna » Oferta » Odzyskiwanie utraconych danych
Odzyskiwanie utraconych danych

Straciłeś ważne dane i potrzebujesz pomocy? Jak najszybciej skontaktuj się z nami zrobimy wszystko aby je odzyskać. Trzeba pamiętać, że każdy zapis na nośniku (dysku twardym laptopa czy komputera), z którego chcemy odzyskać skasowany plik, zmniejsza szansę na odzyskanie maksymalnej liczby danych. Dlaczego to ma takie znaczenie? Nowo zapisywane dane mogą nadpisać to miejsce na dysku, w którym znajdują się „usunięte” pliki i uniemożliwić odzyskanie tych treści. Dlatego aby odzyskać utracone dane skontaktuj się z nami jak najszybciej! Jeśli to możliwe nie korzystaj z komputera czy laptopa, wyłącz go i skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Po skasowaniu ważnych danych ten plik nie jest całkowicie usunięty i możemy go odzyskać!

Przed przystąpieniem do działań:

  1. Sprawdź czy plik nie znajduje się w koszu.
  2. Przeszukaj komputer, być może plik/katalog został przeniesiony do innego folderu czy na inną partycję.
  3. Nie instaluj żadnego oprogramowania, jeżeli utracone dane znajdowały się na partycji systemowej.
  4. Skontaktuj się z naszym serwisem komputerowym.

Koszt odzyskania utraconych danych

Koszt odzyskania utraconych plików jest relatywnie niski w porównaniu do czasu poświęconego na napisanie pracy dyplomowej. Również jak wycenić film z wesela córki, niektóre dane na naszych dyskach są bezcenne. Nasz serwis komputerowy podpowie Ci również jak uniknąć takich zdarzeń w przyszłości. W naszej ofercie znajduje się tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików. Utrata plików wiąże się bardzo często z wieloma godzinami pracy i kosztami. Pomożemy Ci zaoszczędzić czasu i kłopotów i odzyskamy te pliki.

Sposoby na odzyskanie utraconych plików

Jednym ze sposobów jest przywracanie systemu, maja taka możliwość użytkownicy Windowsa. Wiąże się to z kilkoma ograniczeniami, dla przykładu kopia zapasowa musi być utworzona przed przypadkowym usunięciu pliku. Istnieją różnego rodzaju oprogramowania pozwalające odzyskać plik. Jeśli jednak nie jesteś pewny swoich kroków, nie ponoś niepotrzebnego ryzyka! Trzeba tutaj podkreślić, że jeśli przeprowadzimy proces w nieodpowiedni sposób odzyskanie utraconych plików może okazać się niemożliwe. Polecam skorzystać z wielkiego doświadczenia naszego pogotowia komputerowego i mieć pewność skuteczności procesu. W niektórych przypadkach ryzyko jest nie wymierne w porównaniu do wartości utraconych danych.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej pomocy komputerowej

Czy nowoczesny i drogi samochód naprawiałbyś samodzielnie czy jednak wybrałbyś renomowany serwis samochodowy? Wymienię kilka atutów, które pomogą Ci w doborze odpowiedniej decyzji:

  • posiadamy bogate doświadczenie – robiliśmy to już wielokrotnie i praktycznie zawsze proces kończy się sukcesem,
  • wiedza – pozwala na przeprowadzenie całego procesu w bezpieczny sposób,
  • niezbędny sprzęt –  jeśli utracony plik znajduje się na partycji systemowej wyjmiemy go i podłączymy do naszego komputera,
  • oprogramowanie – posiadamy profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych.
Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo