PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Naprawa laptopa

Strona główna » Oferta » Naprawa laptopa
Naprawa laptopa

Oferujemy profesjonalną, szybką, bezpieczną i skuteczną naprawę laptopów wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic. Pomagamy w rozwiązaniu wszelkich problemów z komputerem, skutecznie zabezpieczymy Twój laptop przed atakami złośliwego oprogramowania. Trafnie diagnozujemy i doradzamy w rozwiązaniu wszelkiego rodzaju problemów z laptopem.

W obecnych czasach bardzo ważnym elementem wpływającym na jakość serwisu komputerowego jest czas. Nasze pogotowie komputerowe działa szybko i sprawnie. Większość napraw odbywa się na miejscu u Klienta w firmie czy domu. To rozwiązanie jest najszybszą naprawą laptopa dostępną na rynku.

Doradzamy w zakupie nowych laptopów. Nie zawsze najdroższy zakup jest optymalnym rozwiązaniem Twoich potrzeb. Nowości na rynku, których cena po sześciu miesiącach znacznie spada, a wydajność jest nieznacznie większa, jest warta wydanych pieniędzy. Korzystaj z wiedzy specjalistów i ciesz się doskonałej jakości komputerem bez ponoszenia gigantycznych kosztów związanych z zakupem najdroższego sprzętu dostępnego na rynku.

Serwisujemy laptopy i zajmujemy się wymianą lub naprawą płyt głównych, matrycami 12″, 12,1″ 13,3″, 14,1″, 15″, 15.4″, „17” cali. W naszej szerokiej ofercie naprawy laptopów znajdziesz również wymianę klawiatur, zasilacze sieciowe i samochodowe, baterie oraz dyski twarde.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie naprawy i serwisu laptopów wszystkich producentów.

Naprawiamy Laptopy wszystkich marek!

Nasz serwis komputerowy podejmie się naprawy laptopa wszystkich dostępnych na rynku marek:
Asus, Acer, Dell, Fujitsu, Siemens, HP, Compaq, Toshiba, Lenovo, IBM, Apple, Sony, Vaio, Maxdata, Samsung, Belinea, Compal, Gericom.

Przeprowadzamy darmową diagnozę laptopów!

Naprawa laptopów róznych marek

Serwis laptopów obejmuje:

Serwis laptopów

Najczęściej wykonywane przez nasz serwis naprawy laptopów

Instalacja systemu Windows
Uciążliwe działanie systemu operacyjnego Windows, powolne działanie, zawieszanie się, wyskakujące błędy, wymaga instalacji nowego Windowsa lub optymalizacji Windowsa. Instalacja odbywa się bez utraty najważniejszych danych użytkownika. Nowy system znacznie ułatwi prace na laptopie, odpowiednio skonfigurowany i zabezpieczony będzie pracować prawidłowo przez wiele miesięcy w zależności od sposobu użytkowania.

Nowe klawiatury do laptopów
Niestety klawiatury w laptopach często ulegają uszkodzeniu. Wielokrotnie mamy do czynienia z wypadającymi klawiszami w klawiaturze. W przypadku gdy nasz serwis komputerowy posiada daną klawiaturę bezpłatnie wymieniamy dane klawisze w innym przypadku konieczna będzie wymiana całej klawiatury. Przeprowadzimy montaż nowej klawiatury w każdego rodzaju laptopie.

Wymiana gniazda zasilania w laptopie
Usterka spowodowane nie właściwym użytkowaniem zasilacza. Gniazdo w każdym laptopie jest wrażliwym elementem, które często ulega uszkodzeniu. Plastikowe mocowanie przytwierdzone do obudowy jest narażone na fizyczne zdeformowanie. W przypadku uszkodzenia kabla, użytkownik starając się na siłę wcisnąć kabel wielokrotnie uszkadza gniazdo zasilania.

Przegrzewanie się laptopa
Laptop jak i każde urządzenie elektroniczne ulega zakurzeniu. Warto chociaż raz w roku przeprowadzić gruntowne czyszczenie podzespołów laptopa. Kurz powoduje zabrudzenie systemów chłodzenia i znacznie zmniejsza ich wydajność. Powoduje to głośna prace sprzętu i nadmierne generowanie ciepła. Laptop w tedy często zawiesza się lub po prostu wyłącza. Zbity kurz może doprowadzić do zatarcia wentylatora co w ostateczności doprowadzi do konieczności wymiany go na nowy. Więcej informacji na temat czyszczenia laptopa czy komputera znajdziesz pod na stronie czyszczenie laptopa.

Modernizacja laptopa
Chcesz wzmocnić moc obliczeniową swojego laptopa? Usprawniamy działanie każdego komputera modernizując jego podzespoły. Wymieniamy i przyśpieszamy działanie sprzętu, w przypadku braku mało efektywnych zmian doradzamy jednak zakup nowej jednostki. Oferujemy rozbudowę pamięci, wymianę dysków twardych na większe i szybsze. Wdrażamy karty sieciowe ze standardem N. Wszystkie te zabiegi spowodują, że Twój laptop będzie pracował szybciej i będzie bezpieczniejszy przed atakami wirusów.

Wymiana zawiasów, obudowy, ramki, klapy
Usterki spowodowane upadkiem laptopa nawet z niewielkich wysokości. Wymieniamy te elementy na miejscu u klienta w domu czy firmie. Zakupimy potrzebne elementy po wcześniejszym ustaleniu kosztów z Klientem. Szybko doprowadzamy do stanu używalności laptopy z uszkodzeniami zawiasów, obudowy, klapy czy ramki. Po wiecej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną.

Wymiana matryc w laptopie
Wymieniamy matryce na oryginalne lub proponujemy odpowiednie zamienniki. Przyczyny uszkodzenia matryc są naprawdę różnorodne. Najczęściej matryca ulega uszkodzeniu podczas upadku laptopa. Pomożemy Ci w znalezieniu optymalnej matrycy dla Twojego laptopa czy notebooka. Wymieniamy matryce we wszystkich markach laptopów czy netbooka. Obecnie mamy do czynienia z dwoma rodzajami matryc LED i CCFL. Nie musisz kupować nowego laptopa, nasz serwis komputerowy naprawi Twój sprzęt, który będzie Ci służył przez lata.

Naprawa płyt głównych
Naprawiamy płyty główne w laptopach i komputerach stacjonarnych. W razie potrzeby doradzamy w zakupie nowej płyty głównej. Płyta główna to często najdroższy element naszego laptopa i niestety najczęściej ulega awarii. Nasza naprawa płyt głównych obejmuje:

  • naprawiany kontrolery PCMCIA laptopów,
  • gniazda płyty głównej laptopów,
  • wymieniamy układy scalone,
  • inne elementy elektroniczne laptopów,
  • naprawiamy układy grafiki.

Zalany laptop
Pamiętaj po zalaniu laptopa nie uruchamiaj go! Natychmiast odłącz go od zasilania i wyjmij baterię. Należy zadbać aby cała ciecz wypłynęła z laptopa. Następnie należy jak najszybciej zalany sprzęt dostarczyć do serwisu komputerowego. Nie osuszaj komputera urządzeniami generującymi ciepło, możesz jeszcze bardziej go uszkodzić! Nasza firma posiada wysoce wyspecjalizowany sprzęt, który pozwoli na odpowiednie oczyszczenie z zabrudzeń podzespoły laptopa. Uszkodzenia mogą być nie odwracalne i w tych przypadkach koniecznym będzie zakup np. nowej płyty głównej. Bardzo często udaje nam się uratować sprzęt bez konieczności zakupu nowych podzespołów, lecz ta praca jest żmudna i wymagająca precyzji i czasu.

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy lub masz pytania dotyczące laptopa zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy poprzez formularz kontaktowy. Odpowiem w jak najszybszym czasie i rozwiejemy wszelkiego rodzaju wątpliwości.

Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo