PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Naprawa komputera

Strona główna » Oferta » Naprawa komputera
Naprawa komputera

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu? Doskonale trafiłeś! Nasza kompleksowa oferta obejmuje szybka i profesjonalna naprawę każdego komputera. Nie trać czasu ani pieniędzy na półśrodki. Jeśli naprawdę chcesz mieć naprawiony komputer i być spokojny o jego działanie nasze pogotowie komputerowe zagwarantuje Ci, usługi na najwyższym poziomie. Odpowiemy na każde pytanie związane z nasza branżą i pracą. Doradzamy i pomagamy w wyborze najwydajniejszych i optymalnych dla Ciebie rozwiązań. Posiadamy wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który pozwala na szybką diagnozę problemu i jego likwidację. Nie wymieniamy części za częścią tylko określamy precyzyjnie problem i sprawnie się go pozbywamy.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu komputerowego

 • Wieloletnie doświadczenie – od lat działamy na rynku i prowadzimy firmę świadczącą usługi polegające na naprawie komputerów. Ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów jest dla nas powodem do dumy i najlepszą rekomendacją. Na co dzień spotykamy się z problemami nie do rozwiązania po czym szybko i sprawnie usuwamy je i pozwalamy naszym klientom na bezproblemowe korzystanie z komputera.
 • Bezpłatna diagnoza – nieodpłatnie przebadamy dokładnie Twój komputer. Określimy przyczyny, określimy potrzebny czas do naprawy komputera oraz określimy koszt usługi.
 • Atrakcyjne ceny – naprawiamy komputery w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasz cenniki i przekonaj się, że koszt naprawy komputera nie musi obciążyć Twój budżet! Przed przystąpieniem do naprawy komputera, omawiamy cenę. Nie stawiamy naszych klientów przed faktem dokonanym. Dla firm cenę naszych usług omawiamy indywidualnie.
 • Duża wiedza – posiadamy rozległą wiedzę z zakresu naprawy komputerów i ich bezpieczeństwa czy konserwacji. Komputery są naszym zainteresowaniem i pasją, która ciągle rozwijamy. Dzięki temu nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.
 • Szybkość działania –  nagły problem wymaga szybkiego rozwiązania. Czas to pieniądz! Nie trać czasu na oczekiwanie aż ktoś zajmie się Twoim komputerem. My zajmiemy się tym natychmiast. Naprawimy każdy komputer i bezpłatnie doradzimy jak unikać problemów w przyszłości.
 • Wygoda Klienta – większość napraw komputera odbywa się na miejscu u Klienta w domu lub firmie. To my przyjeżdżamy do Ciebie i serwisujemy sprzęt na miejscu. Masz całkowity wgląd co dzieje się z Twoim komputerem i danymi. Nie tracisz czasu na transport komputera do serwisu komputerowego. Nie ryzykujesz uszkodzeniem sprzętu podczas transportu.
 • Indywidualne podejście – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W razie potrzeby wyjaśniamy zasady działania i tłumaczymy krok po kroku jakie musimy wykonać czynności aby komputer znów pracował wydajnie i nie sprawiał problemów.

Serwis i naprawa komputera

W ofercie kompleksowej naprawy komputerów oferujemy:

 • Naprawę laptopów – serwisujemy i naprawiamy komputery stacjonarne i laptopy. Postawimy na nogi każdy sprzęt komputerowy! Wymieniamy i naprawiamy matryce, płyty główne, klawiaturę. Przeprowadzamy modernizację każdego laptopa. Czyścimy i zapewniamy odpowiednie chłodzenie laptopa.
 • Instalację i reinstalację Windowsa – całą operacje przeprowadzamy z zachowaniem danych Klienta. Pomagamy w doborze optymalnej wersji 32 czy 64 bity. Instalujemy urządzenia zewnętrzne. Aktualizujemy sterowniki i przeprowadzamy instalację najważniejszego oprogramowania, które zapewni bezproblemowe korzystanie z komputera. Zapewniamy bezpieczeństwo związane z atakami wirusów.
 • Zabezpieczenie Windowsa –  pomagamy w odpowiednim zabezpieczeniu Windowsa tak aby praca w tym systemie operacyjnym była przyjemna i bezpieczna. Nasza ciągle rozwijana wiedza i codzienny styk z tematem zabezpieczenia systemów operacyjnych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy zabezpieczenia Windowsa na pojedyńczych komputerach jak i całych sieciach komputerowych.
 • Optymalizacja systemów Windows – optymalizujemy i usprawniamy działanie każdego systemu operacyjnego z rodziny Windows. Przed rozpoczęciem pracy nad optymalizacją systemu Windows przeprowadzamy szczegółowa diagnozę, następnie omawiamy z Klientem najlepsze rozwiązanie. Doradzamy jak często należy czyścić system operacyjny.
 • Modernizację komputera – bezpiecznie wymienimy i zainstalujemy podzespoły w Twoim komputerze. Sprawimy, że Twój komputer będzie działać szybciej i wydajniej. Sprawdzamy  kompatybilność nowych podzespołów z resztą komputera.
 • Diagnostykę podzespołów komputerowych – wiedza na temat możliwości komputera jest niezbędna gdy planujesz zainstalować wymagające aplikacje czy wymienić podzespoły na nowsze. Upewnimy się czy pamięć ram, płyta główna, dysk twardy, procesor, karta graficzna, sieciowa i dźwiękowa działają poprawnie.
 • Nauka obsługi komputera i oprogramowania – pomagamy zaprzyjaźnić się z komputerem i internetem. Nasza oferta nauki obsługi komputera skierowana jest przede wszystkim do seniorów i dzieci. Wyobraź sobie życie w obecnych czasach bez dostępu do komputera i internetu.
 • Usuwanie wirusów i zabezpieczenie komputera przed przyszłymi atakami – dajemy Ci pewność, że pozbędziemy się problemów z wirusami raz na zawsze. Skutki zarażenia komputera wirusem mogą być naprawdę bardzo poważne. Wszystkie dane, które przechowujemy w swoich urządzeniach mogą zostać ukradzione lub stracone.
 • Usunięcie konfliktów w Twoim komputerze – usuwamy konflikty oprogramowania jak i konflikty sprzętowe. Dobrym przykładem konfliktu oprogramowania jest uruchomienie w jednym systemie operacyjnym kilku programów antywirusowych. Konflikty sprzętowe spowodowane są zakupieniem nie odpowiednich podzespołów do reszty naszego sprzętu.
 • Czyszczenie komputera – czyścimy i zapewniamy prawidłowe funkcjonowanie procesorów, płyt głównych, wentylatorów, zasilaczy, kart graficznych, kart dźwiękowych, modemów i ruterów. Bardzo istotnym warunkiem działania każdego komputera jest odpowiednie chłodzenie. Odpowiednie chłodzenie zapewnią wyłącznie czyste podzespoły komputerowe.
 • Odzyskiwanie zapomnianych haseł – pomagamy w utworzeniu bezpiecznych haseł, które można łatwo zapamiętać. Wielokrotnie mamy do czynienia z brakiem możliwości korzystania z laptopa czy komputera stacjonarnego poprzez zapomnienia hasła, które daje nam dostęp do systemu operacyjnego, BIOSu czy innego rodzaju plików/katalogów.
 • Konfiguracja łącza internetowego – łącze internetowe musi być odpowiednio zabezpieczone tak abyśmy mieli pewność, że nikt niepowołany nie korzysta z naszego łącza. Pomagamy w instalacji dostępu do internetu. Konfigurujemy modemy i rootery. Zapewniamy bezproblemowe podłączenie łącza internetowego komputera jak i całej sieci komputerowej w domu czy firmie.
 • Odzyskanie utraconych danych – straciłeś ważne dane i potrzebujesz pomocy? Jak najszybciej skontaktuj się z nami zrobimy wszystko aby je odzyskać. Posiadamy niezbędną wiedzę jak i oprogramowanie potrzebne do odzyskania utraconych danych.
 • Automatyczny backup plików – to oferta skierowana do osób prywatnych jak i firm, które wymagają większych zabezpieczeń plików. Tworzenie kopii zapasowych może się odbywać bez udziału człowieka. Często wartość danych, które przechowujemy w komputerze jest wielokrotnie wartościowsza od sprzętu na którym znajdują się te pliki.
 • Inne – jeżeli nie znalazłeś interesującej Cie oferty naszej firmy w zakresie naprawy komputerów, zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez pocztę elektroniczną.  Sprostamy każdemu wyzwaniu i jesteśmy otwarci na propozycje.
Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo