PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Modernizacja komputera – instalacja podzespołów

Strona główna » Oferta » Modernizacja komputera – instalacja podzespołów
Modernizacja komputera – instalacja podzespołów

Chcesz ulepszyć swój komputera a nie czujesz się na siłach aby zrobić to samodzielnie. Nie ponoś niepotrzebnego ryzyka, wymienimy dla Ciebie każdy podzespół komputerowy na miejscu u ciebie w domu czy firmie. Przeprowadzimy szczegółową diagnostykę podzespołów komputerowych tak aby upewnić się, że nowa część będzie zgodna z pozostałą zawartością Twojego komputera czy laptopa. Bywają przypadki, że nowa część nie współgra ze starą płytą główną. Upewnimy się i doradzimy w wybraniu najlepszego rozwiązania dla Twojego sprzętu. Jeśli chcesz być pewny, że zakup nowego elementu nie będzie niósł ze sobą konieczności wymiany kolejnych podzespołów, skontaktuj się z naszą firmą.

Bezpiecznie wymienimy i zainstalujemy podzespoły w Twoim komputerze. Zainstalujemy urządzenia zewnętrzne, drukarki, aparaty cyfrowe, kamery. Przeprowadzimy wymianę procesorów, płyt głównych, dysków twardych, pamięci RAM, kart sieciowych, graficznych i dźwiękowych. Zainstalujemy optymalne oprogramowanie konieczne do prawidłowego działania sprzętu tak aby modernizacja komputera zakończyła się sukcesem.

Elektronika zastosowana w komputerach jest bardzo wrażliwa i łatwo może ulec uszkodzeniu. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje Ci wykonanie całego procesu w sposób bezpieczny i profesjonalny. Pamiętać należy, że często mamy tutaj do czynienie z bardzo drogimi częściami komputerowymi. Bywa tak, że nawet nieodpowiednie dotknięcie elementu może spowodować jego uszkodzenie. Ładunki elektrostatyczne potrafią narobić wiele szkód i dalszych problemów z komputerem.

Przed modernizacją komputera

Opiszemy tu parę kroków, które warto przemyśleć przed przystąpieniem do modernizacji sprzętu komputerowego:

  • kompatybilność nowych podzespołów z resztą komputera,
  • rodzaj i gniazdo obecnego procesora,
  • wymagane zasilanie nowego sprzętu,
  • wejście karty graficznej,
  • gniazda pamięci RAM na płycie głównej,
  • rodzaj i gniazda połączenia dysku twardego.

Przyśpieszenie działania komputera

Czy zawsze opłaca się modernizować komputer

Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem będzie kupowanie nowych części komputerowych. Czasami najlepszym rozwiązaniem będzie zakup całej nowej jednostki. Dlaczego? Ponieważ nie znajdziemy nowych podzespołów, które dawałby widoczna różnicę w wydajności, a które byłby kompatybilne z resztą naszego sprzętu. Technologia zmienia się bardzo szybko, konkurencja i ciągłe dążenia producentów do zwiększenia mocy obliczeniowej powodują, że jesteśmy zmuszeni do kroków narażających nas na większe koszty. Za to mamy coraz szybszy i dający większe możliwości komputery czy laptopy.

Nasza naprawa komputerów doradzi Ci w zakupie optymalnego komputera, skonfigurowanego pod katem Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy ceniące sobie standard usług na najwyższym poziomie, niskie koszty i szybkie rozwiązanie wszelkich wątpliwości dotyczących modernizacji sprzętu komputerowego.

 

Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo