PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Dlaczego warto korzystać z usług pogotowia komputerowego

Strona główna » Blog » Dlaczego warto korzystać z usług pogotowia komputerowego
Dlaczego warto korzystać z usług pogotowia komputerowego

Chciałbym tutaj napisać dlaczego warto korzystać z usług naszego pogotowia komputerowego. Nasza firma to doraźna pomoc w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania. Świadczymy różnego rodzaju usługi dla firm i osób prywatnych. Ciągły rozwój technologii, dostępność komputerów i internetu otworzył zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi jakie świadczy nasza firma. Coraz więcej osób przekonuje się, że rozwiązanie problemu z komputerem nie musi trwać długo i wiązać się z dużymi kosztami. Dobry serwis komputerowy nie tylko rozwiąże każdy problem z komputerem ale również doradzi w wielu kwestiach związanych z prawidłową obsługa komputera czy zabezpieczeniami przed atakami złośliwego oprogramowania. Tak jak nie wszyscy z nas znają się na zasadach funkcjonowania samochodu podobnie nie wszyscy z nas interesują się komputerami czy oprogramowaniem. Wciskamy klawisz start i oczekujemy wydajnej pracy, udanej rozrywki, miłego spędzenia czasu  czy możliwości komunikowania się z całym światem.

Bezpieczeństwo komputera i danych

Jednym z głównych punktów za korzystaniem z usług pogotowia komputerowego jest bezpieczeństwo. Większość usług wykonujemy na miejscu u Klienta w domu. Masz pełny wgląd w to co dzieje się z Twoim sprzętem. Wyłącznie pogotowie komputerowe zapewni Ci taką możliwość. Widzisz co dzieje się z twoim dyskiem i danymi. Przed wykonaniem każdej kopii zapasowej danych upewniamy się czy klient wyraża na to zgodę. Następnie przy kliencie usuwamy wszelkie kopie zapasowe lub zostawiamy je Klientowi. Dzięki zdobytej wiedzy wiemy jak obchodzić się z komputerem aby nie zniszczyć delikatnych i wrażliwych podzespołów komputerowych. Nie każdy z nas wymieniał procesor, nasz serwis komputerowy robi to praktycznie codziennie. Wiemy jak przeprowadzić ten proces bezpiecznie. Znacznie bezpieczniej jest naprawiać samochód w autoryzowanym serwisie samochodowym niż w garażu u sąsiada. Nie właściwa naprawa komputera wiąże się ze stratami finansowymi, brakiem odpowiednich zabezpieczeń oraz ryzykiem, że nasze problemy z komputerem nie zakończą się na jednej naprawie. W przypadku utraty danych, nieodpowiednia próba ich odzyskania może zakończyć się bratem możliwości odzyskania tych danych. I tutaj warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto ryzykować?

Bezpieczeństwo komputera

Kolejne „za” to szybkość działania

Szybkość działania to bardzo ważny atut każdego serwisu komputerowego. Czy wyobrażasz sobie dwa tygodnie bez dostępu do internetu. Długi czas braku możliwości pracy czy rozrywki to element, który eliminuje nasze pogotowie komputerowe. Po rozmowie telefonicznej w 90% przypadkach działamy w tym samym dniu lub umawiamy się na dogodny termin. Nie tracisz czasu na dowóz komputera do sklepu komputerowego. Dzięki naszym usługom nie tracisz również czasu na zdobycie informacji kiedy, gdzie zawieść swój komputer aby np. wyczyścić jego podzespoły. Przyjedziemy do Ciebie, przeprowadzimy darmową diagnozę komputera, określimy koszt i czas potrzebny aby Twój komputer znowu działał jak nowy.

Wygoda korzystania z serwisu komputerowego

Wygoda to kolejne „za” korzystania z naszego serwisu komputerowego. Przyjedziemy do Twojej firmy czy domu aby naprawić komputer. W tym czasie możesz pracować dalej czy poświęcić ten czas na rozrywkę lub poznać budowę Twojego komputera. Nasi pracownicy w miłej atmosferze odpowiedzą na każde pytanie w dostępny i zrozumiały sposób. Nie tylko pozbędziesz się problemu z komputerem ale również zdobędziesz wiedzę. Pogotowie komputerowe to najwygodniejszy sposób dostępny na rynku. Dlaczego pogotowie komputerowe? Nasze działanie można porównać do pogotowia ratunkowego. Ratujemy i pomagamy najszybciej jak to możliwe Twój komputer.

Wiedza i specjalistyczny sprzęt

Twój problem wydaje się nie do rozwiązania. W większości przypadków z takimi problemami mamy do czynienia na co dzień. Dlatego tak szybko jesteśmy w stanie „uratować” Twój komputer. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala na naprawienie komputerów czy laptopów. Pozwala to postawić właściwa diagnozę dlaczego np. komputer się nie uruchamia, zwalnia pracę czy po prostu odmawia posłuszeństwa. Specjalistyczne i drogie oprogramowanie jest nie zbędne do skutecznej naprawy każdego komputera. Posiadamy te wszystkie wyżej wymienione atuty dlatego możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Atrakcyjne ceny usług

Koszt korzystania z naszych usług jest niewymierny. Zakup nieodpowiedniej karty graficznej czy procesora, który nie będzie współpracował z płyta główną, jest bardzo duży. Ile jest warty Twój czas poświęcony na transport komputera do tradycyjnego serwisu komputerowego. Ile jest warta praca magisterska czy zdjęcia z wycieczki , które zostały przypadkowo skasowane? W końcu ile jest warte Twoje bezpieczeństwo i ochrona danych firmy? Lub nie odpowiedzenie w szybkim czasie na zapytanie ofertowe, firmy, która jest zainteresowana współpracą. Jak widać można tak wymieniać niemalże bez końca. Być może nie musisz kupować nowego komputera, wystarczy przeprowadzić jego modernizację czy doprowadzić do zapewnienia prawidłowego chłodzenia. Za nasze usługi nie zapłacisz dużo a zyskasz w niektórych przypadkach bardzo wiele.

Czy korzystałeś już z usług pogotowia komputerowego?

Elementy, które zostały wymienione nie wątpliwie zachęcają do korzystania z usług profesjonalnego pogotowia komputerowego. Świadczymy swoje usługi na terenie całej Warszawy jaki i dla mieszkańców takich dzielnic jak Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Wola, Włochy, Ursus, Ochota, Kabaty. Zachęcamy do korzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych owocną współpracą i brakiem problemów z komputerem czy internetem.

 

Zobacz również

W naszej ofercie

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo