PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Diagnostyka podzespołów komputerowych

Strona główna » Oferta » Diagnostyka podzespołów komputerowych
Diagnostyka podzespołów komputerowych

Zauważyłaś/łeś nagły spadek wydajności Twojego komputera, wolniejsze działanie brak płynności w grach czy zacinający się dźwięk odtwarzanej muzyki czy filmów. Przeprowadzimy szczegółowa diagnostykę i precyzyjnie określimy problem w Twoim komputerze. Upewnimy się czy pamięć ram, płyta główna, dysk twardy, procesor, karta graficzna, sieciowa i dźwiękowa działają poprawnie.
Nie trać pieniędzy nie będąc pewnym w 100% konieczności wymiany danego elementu w komputerze.

Dlaczego warto przeprowadzić diagnozę podzespołów komputerowych

Wiedza na temat możliwości komputera jest niezbędna gdy planujesz zainstalować wymagające aplikacje czy wymienić podzespoły na nowsze. Przed wszystkim zaoszczędzisz swój czas na próbach określenia przyczyny spadku wydajności twojego sprzętu. Kolejny argument to oszczędność pieniędzy. Wymieniasz wyłącznie podzespoły komputerowe, które tego wymagają. Po zakupie np. karty graficznej może się okazać, że za Twoje problemy odpowiedzialny był inny element. Bezpieczeństwo to również bardzo istotna sprawa wymagająca uwzględnienia. Wymiana procesora nie jest tak łatwa sprawą i warto to powierzyć specjalistom tak aby nie uszkodzić sprzętu czy zapewnić mu odpowiednie chłodzenie. Naprawa komputerów PC-InHouse to bezpieczeństwo Twojego komputera i przechowywanych na nich danych. Nasze doświadczenie i długoletnia praktyka w tej branży pozwala nam bardzo szybko uzyskać informacje i namierzyć problem. Posiadamy wyspecjalizowane oprogramowanie, które powie nam wszystko o problemach Twojego laptopa.

Diagnoza podzespołów komputerowych

Koszt przeprowadzenia diagnozy elementów komputera

Cały proces diagnozy Twojego sprzętu zwykle zamyka się w jednej godzinie pracy naszego informatyka. Da Ci to pewność co do konieczności naprawy czy kupna nowego podzespołu komputerowego. Czy warto wydać 1000 zł na nową kartę graficzną gdzie przyczyną spadku wydajności może okazać się płyta główna, której przykładowy koszt wynosi 500 zł. Dodatkowy koszt to twój czas poświęcony na usiłowanie zlokalizowania problemu. Czas potrzebny na pokonanie drogi do sklepu i wymianę części komputerowej. Nasze działanie sprowadza się do tego, że przyjeżdżamy do Ciebie domu czy firmy, przeprowadzamy diagnozę na miejscu, omawiamy problem i koszty zakupu, kupujemy podzespół komputerowy, montujemy go za Ciebie. Masz wgląd w cały proces i nie tracisz czasu lecz pozostawiasz to specjalistom, którzy zajmują się tym na co dzień.

Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo