PC-IN-HOUSE - Naprawa i serwis komputerowy In-House
PC-IN-HOUSE - serwis komputerowy
serwis@serwispc-inhouse.pltel.: 691 878 966

Automatyczny backup plików

Strona główna » Oferta » Automatyczny backup plików
Automatyczny backup plików

Automatyczny backup plików to oferta skierowana do osób prywatnych jak i firm, które wymagają większych zabezpieczeń plików. Bezpieczeństwo danych w obecnych czasach jest bardzo ważne a nasza oferta gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych danych na laptopie czy komputerze stacjonarnym.  Tworzenie kopii zapasowych pozwala ochraniać dane przed takimi wydarzeniami jak:

  • awaria dysku twardego,
  • przypadkowe usunięcie plików,
  • kradzież sprzętu,
  • zniszczenie plików na skutek zainfekowania wirusem,
  • mechaniczne uszkodzenie komputera.

Tworzenie kopii zapasowych może się odbywać bez udziału człowieka. Określony obszar na dysku, będzie zabezpieczony przed utratą danych. Oferta naszego serwisu komputerowego automatycznego backup’u plików pozwala na zdalne zapisywanie i przechowywanie danych na zewnętrznym serwerze czy wybranym nośniku. Kopia zapasowa daje nam bezpieczeństwo a jednocześnie nie obarcza nas niepotrzebnymi problemami i obowiązkami.

Backup wybranych katalogów i plików

Backup plików nie koniecznie powinien obejmować całej zawartości dysku twardego komputera czy laptopa – proces ten powinien obejmować najważniejsze pliki i katalogi. Trzeba zwrócić uwagę na to, że ta oferta nie jest skierowana wyłącznie do firm. Coraz częściej na domowych komputerach trzymamy wiele różnego rodzaju ważnych informacji. Coraz częściej pracujemy na komputerze w domu. Dla nie których mogą to być zdjęcia z wakacji a dla innych może to być praca magisterska.

Dlaczego warto tworzyć kopię zapasową plików

Przede wszystkim to bezpieczeństwo. Zaoszczędzenie godzin pracy jeśli wydarzy nam się coś nieoczekiwanego.  Często wartość danych, które przechowujemy w komputerze jest wielokrotnie wartościowsza od sprzętu na którym znajdują się te pliki. Naprawa komputerów PC-InHouse przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa naszych klientów i automatyczny backup plików daje takie bezpieczeństwo. Kopie zapasowe potrzebne nam są po to, aby nie rozpaczać po stracie ważnych dla nas plików. Można powiedzieć, że nasi Klienci dzielą się na tych, którzy doceniają taką możliwość i na takich, którzy dopiero docenią tworzenie kopii zapasowych.

Kopia zapasowa danych

Na jakich nośnikach tworzymy kopie zapasową

Oferujemy naprawdę szeroką gamę nośników przeznaczonych na kopię zapasową. Jednym z najbezpieczniejszych lokalizacji będą serwery zewnętrzne. Mogą to być również dyski zewnętrzne, nośniki USB czy płyty DVD i CD. Staramy się jak najlepiej pomóc w doborze odpowiedniego nośnika i dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie do potrzeb naszych Klientów. Doradzamy i stosujemy najkorzystniejsze rozwiązanie w stosunku cena/potrzeby.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie Twoja pytania i wątpliwości. Być może będziesz zainteresowany również odzyskaniem utraconych danych.

Zobacz również

W naszej ofercie
Najnowsze na blogu

Masz problem z komputerem i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
tel.: 691 878 966
Copyright (C) serwispc-inhouse.pl Realizacja: Estymo Estymo